بیانیه شهردار نیم ور به مناسبت روز "شهرداری و دهیاری"

شهردار نیم ور در پیامی فرارسیدن روز شهرداری و دهیاری را فرصتی مناسب برای معرفی هرچه بیشتر شهرداری و دهیاری به مردم دانست.

متن این پیام بدین شرح است:

بسمه تعالی

 

نامگذاری 14  تيرماه به عنوان روز «شهرداری و دهياری» اقدامی ارزنده و فرصتی مغتنم برای قدردانی و تجليل از فعاليت‌های خالصانه و شبانه روزی خادمان مردم در عرصه‌های مختلف شهرداری و مديريت شهری است.

تصمیم شوراي عالي انقلاب فرهنگي از انتخاب این روز اقدامی بود در راستای آشنايي آحاد جامعه با عملكرد و خدمات شهرداري‌ها و دهياري‌ها، ارتقاء منزلت خانواده بزرگ شهرداري‌ها و دهياري‌ها، هم افزايي و افزايش همدلي و تعامل مردم و خانواده مديريت شهري و روستايي و اطلاع‌رساني در راستاي آشنايي با رويكردها، ‌سياست‌ها و برنامه‌هاي كشور در ارتباط با مديريت شهري و روستايي.

نقش شهرداری‌ها و دهیاری‌ها در توسعه و آبادانی شهرها و روستاها بر همگان روشن بوده و شهرداری‌ها به عنوان یک نهاد خدماتی، فرهنگی و اجتماعی نقش مهم و اثرگذاری را در پیشرفت و توسعه جوامع با تکیه بر مشارکت شهروندان ایفا می‌کنند .

تمامی خادمین مردم در شهرداری و شورای اسلامی شهر شبانه روزی در حال فعالیت هستند تا از طریق برنامه ریزی و اجرای اقدامات جدید، شهر را متناسب زندگی و کار مردم آماده نمایند و انتظار می رود مردم در این عرصه با افزایش همدلی و تعامل خود با خانواده مدیریت شهری تمامی ارکان این خانواده بزرگ را برای تحقق اهداف یاری نمایند.

ارائه خدمات بی منت به عموم مردم و تلاش برای رشد و پیشرفت شهر، یکی از سیاست‌های اصلی شهرداری و شورای اسلامی شهر نیم ور است و در این راستا همفکری و همکاری شهروندان نقش مهمی در موفقیت برنامه های شهرداری ایفا می‌کند.

 

اینجانب از خداوند متعال توفیقات روز افزون توأم با سعادت و سلامتی را برای تمامی عزیزان زحمتکش شهرداری خواستارم و از عموم شهروندان عزیز دعوت می‌کنم با ارائه نقطه نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود شهرداری را در راستای تحقق اهداف خود یاری کنند.


 

 

مهرداد امرایی

شهردار نیم ور