پیام تبریک شهردار نیم ور به مناسبت روز معلم

تقی زاده شهردار نیم ور، همزمان با 12 اردیبهشت روز معلم، با صدور پیامی، این روز بزرگ را به همه مجاهدات عرصه علم، دانایی، خردورزی و تعلیم و تربیت تبریک گفت.

متن این پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

خداوند عزوجل، خلعت زیبای معلمی را بر قامت رسول مهربانی، پیامبرعظیم الشان اسلام حضرت محمد مصطفی(ص) برازنده دانسته و معلمان بعنوان وارثان امانت بزرگ تعلیم و تربیت در روی زمین میراث داران انبیاء الهی هستند .

تقویم جمهوری اسلامی ایران در دوازدهم اردیبهشت ماه به گرامیداشت یاد و خاطره استاد بزرگ علم و ایمان شهید مرتضی مطهری به نام روز معلم مزین گشته است، فرهنگیان بزرگوار و ارجمندی که استوارانه و از دیرباز در خط مقدم نجات بشریت از تاریکخانه جهل و نادانی ایستاده‌اند و مجاهدانه در سنگر علم و ایمان به آموزش و پرورش کودکان، نوجوانان و جوانان ایران اسلامی ‌می‌پردازند.

داشته‌ها و یافته‌های علمی و تحقیقاتی، صنعتی و معنوی امروز ایران اسلامی مرهون همت مضاعف و تلاش جهادگونه معلمان متعهد و پرتلاشی است که با آموزه‌های خویش، معلمی را نه به عنوان شغل بلکه حرکتی عاشقانه انتخاب و روشنگران مسیر آگاهی شدند.


بی‌تردید زبان قاصر از تقدیر و تجلیل از این همه تلاش و همت شما فرهنگیان و معلمان در عرصه علم ودانایی، خردورزی و شکوفایی علمی و بالندگی اخلاقی جامعه، در سنگر خدمت به فرزندان این مرز و بوم و آینده سازان میهن عزیزمان است.

اینجانب با گرامیداشت یاد و خاطره استاد علم و اخلاق شهید مرتضی مطهری و تبریک روز معلم به فرهنگیان عزیز، توفیق روزافزون تمامی تلاشگران عرصه تعلیم و تعلم ایران اسلامی را در سایه توجهات حضرت ولی عصر(عج) و تحت زعامت رهبر معظم انقلاب اسلامی، از درگاه ایزدمنان خواستارم .

عزیز تقی زاده
شهردار نیم ور