پیام تبریک شهرداری و شورای اسلامی شهر نیم ور به مناسبت روز ملی اصناف

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر نیم ور، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر نیم ور طی پیامی روز اصناف را به این قشر زحمت کش تبریک گفتند.

متن این پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

اولین روز از تیرماه به نام روز ملی اصناف نامگذاری شده و این نامگذاری خود گویای اهمیت و جایگاه ویژه و دیدگاه خاص نظام مقدس جمهوری اسلامی به این قشر بزرگ از جامعه است.
تشکل مردمی اصناف در همه ادوار به‌عنوان وسیع‌ترین بخش اقتصادی، نقش مؤثر و تأثیرگذاری در کشور داشته و بی‌شک اصناف به عنوان بخش عظیمی از مردم با برخورداری از روحیه انصاف و دینمداری، نقش موثر خود را در برهه های مختلف تاریخ میهن بزرگ ایران و خصوصاً در پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی نشان داده است.
تحقق اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی، با حضور منسجم و قوی اصناف در عرصه‌های مختلف اقتصادی و اجتماعی کشور ممکن است چرا که اصناف در تمامی مراحل انقلاب همراه با اقشار مختلف مردم سختی‌های مسیر توسعه را پیموده و با تداوم این حضور شاهد موفقیت‌های بیشتر خواهیم بود.
شهرداری و شورای اسلامی شهر نیم ور ضمن تبریک این روز در سالی که به فرموده مقام معظم رهبری(مدظل العالی)، به سال “رونق تولید” به عنوان یکی از پیش نیازهای اقتصاد مقاومتی خوانده شده است، معتقدیم برای داشتن اقتصادی سالم و پویا، باید به بخش صنوف کشور توجه بیشتری شود و می‌توان به همت همه بازاریان و همراهی متصدیان امر با یک برنامه‌ریزی اصولی و مدون، از پتانسیل عظیم این قشر عظیم استفاده و از آن برای تحقق واقعی اقتصاد مقاومتی استفاده بهینه نمود.