پیام تبریک شهردار نیم ور به مناسبت روز خبرنگار

به گزارش روابط عمومی شهرداری نیم ور، عزیز تقی زاده شهردار نیم ور همزمان با ۱۷ مرداد ماه روز خبرنگار با صدور پیامی این روز را به همه اصحاب رسانه تبریک گفت.

متن این پیام بدین شرح است:

۱۷ مرداد ماه یادآور لحظات افتخار آمیز شهادت فرزندی پاک از خانواده‌ی بزرگ اصحاب رسانه و خبرنگاری است و شهید صارمی مصداق امانتداری، صداقت، هوشمندی و شهامت بود که خون پاکش در عرصه خبر و اطلاع رسانی در چشمه سار شهیدان همیشه جاوید جاری شد.

روز خبرنگار، هرساله یادآور همت و تلاش مجدانه و مجاهدانه اهالی قلم در حرفه شریف خبرنگاری و تحقق رسالت سترگ آگاهی بخشی به جامعه است.

خبرنگار پل ارتباطی بین مردم و مسئولین و چشم تیزبین جامعه است و هر خبری که نوشته می‌‌شود، چراغی است که تصویری شفاف از درستی‌‌ها، راستی‌‌ها، کژی‌ها و ناراستی‌ها را بهتر در دیدرس و قضاوت مخاطبان قرار می‌دهد.

روز خبرنگار، روز کسانی است که از جان، طالب حق و حقیقت هستند و حق و حقیقت میراث آسمانی و الهی برای بشریت است، پس امانتی بسی سنگین و مقدس بر عهده این عزیزان نهاده شده است.

این روز را به همه خبرنگاران و اصحاب عزیز رسانه که حقیقت را برتر از مصلحت و اخلاق و شرافت انسانی و حرفه‌‌ای را برترازمنافع و مصالح شخصی و گروهی قرار می‌‌دهند و با رعایت امانت و صداقت، در کار روشنگری و آگاهی ‌بخشی به جامعه تشنه حقیقت و صداقت می‌کوشند، صمیمانه تبریک می‌گویم و آرزومندم که در این مسیر سخت و گاه طاقت فرسا در انجام رسالت و نگهداری امانت خود بیش از پیش موفق و پیروز باشند.

سربلند و آزاده باشید

عزیز تقی‌زاده

شهردار نیم ور