پیام تبریک شهردار نیم ور به مناسبت هفته قوه قضائیه

تقی زاده، شهردار نیم ور طی پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید مظلوم آیت الله دکتر بهشتی، هفته قوه قضائیه را به تمامی دست اندرکارن پر تلاش این نهاد ارزشمند تبریک و تهنیت گفت.
به گزارش روابط عمومی شهرداری نیم ور، متن پیام شهردار بدین شرح است؛

 

بسم الله الرحمن الرحیم
هفتم تیر سالروز فاجعه جانسوز و دردناک انفجار دفتر مرکزی حزب جمهوری اسلامی و شهادت شهید بهشتی و۷۲ تن از یاران وفادار انقلاب اسلامی، فرصت مغتنمی برای تکریم از تلاش‌های خالصانه این قشر خدوم و متعهد در قوه قضائیه و بویژه تجلیل و پاسداشت بزرگ معمار دستگاه قضایی، مجاهد نستوه و مجاهد متفکر، شهید مظلوم “دکتر بهشتی” و شهیدان والامقام این عرصه است.
کار و تلاش در عرصه احقاق حق مظلومان و عدالت گستری، خدمتی است بس ارزشمند و ستوده و هر گاه خدمت در مسیر خدایی و مطابق با احکام و تعالیم دین مبین اسلام باشد، در حقیقت تلاشی است الهی که رنگ و نشان از ذات احدیت و صفات خداوندی دارد.
قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران با پاسداری از قانون اساسی و در پشتیبانی از حقوق فردی و اجتماعی، تحقق بخشیدن به عدالت را عهده دار است و در همین راستای در طول عمر پر برکت انقلاب اسلامی، یاران بسیاری را تقدیم انقلاب و تحقق حکومت عادلانه اسلامی نموده و در این برهه از زمان با سرلوحه قرار دادن رهنمود‌ها و ارشادات مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) به عنوان رکن اساسی نظام، در گام دوم انقلاب مسئولیت خطیر و حساسی را بر عهده دارد.
اینجانب با گرامی داشت یاد و خاطره شهید دکتر بهشتی و یاران با وفایش، هفته قوه قضائیه را به مجموعه متعهد و خدوم در قوه قضائیه و دست اندر کاران امر قضا تبریک عرض نموده و موفقیت و تائیدات الهی را در مسیر خدمت به نظام جمهوری اسلامی ایران آرزومندم.
عزیز تقی زاده
شهردار نیم ور