پیام تبریک شهردار و رئیس شورای اسلامی به مناسبت روز حمل و نقل

به گزارش روابط عمومی شهرداری نیم‌ور، شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر نیم‌ور، در پیامی مشترک به مناسبت ۲۶ آذر روز ملی حمل و نقل، این روز را به رانندگان و فعالان صنعت حمل و نقل تبریک گفتند.

متن این پیام بدین شرح است؛

نبض توسعه اقتصادی جهان امروز و پویایی افراد در زندگی شهری و روستایی در دستان ارزشمند فعالان عرصه حمل و نقل عمومی است و صنعت پرفروغ و آتیه دار حمل و نقل، به واسطه تلاش و خدمات شبانه روزی و بی وقفه دست اندر کاران این بخش، فصلی درخشان را در تاریخ پرتلألو توسعه روز افزون کشور گشوده است و افق روشنی را در آیینه چشم انداز کشور ترسیم کرده است.
بی تردید نقش صنعت حمل و نقل در اقتصاد کشور و شهر نیم‌ور، نقشی بی بدیل و حائز اهمیت است، چه بسا که در تاریخ تحولات صنعت حمل و نقل کشور نیز روزهای سرنوشت ساز و نقش تعیین کننده‌ی شبکه حمل و نقل کشور را به خاطر داریم و ۲۶ آذر ماه ۱۳۶۲ از شمار چنین روزهایی است.
این روز به پاس خدمات طاقت فرسای ناوگان خستگی ناپذیر حمل و نقل کشور و برای آگاهی هر چه بیشتر جامعه با نقش و جایگاه اساسی بخش حمل و نقل ایران زمین به عنوان «روز حمل و نقل» انتخاب شده است که پاسداشت این روز یادآور تعلق خاطر رانندگان به معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره) و تلاش فعالان این عرصه برای کسب عزت و پیشرفت کشور عزیزمان می باشد.
شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر نیم‌ور، این روز را به تمامی دست اندکاران و اعضاء خانواده عظیم حمل و نقل تبریک و تهنیت عرض نموده و ضمن ادای احترام به همه این عزیزان خدوم اهتمام و تلاش آنان در راه رسیدن به توسعه پایدار شهری و عدالت اجتماعی در بخش حمل و نقل که در گرو همکاری و مساعی تلاشگران این عرصه می باشد را ارج نهاده و موفقیت روزافزون شما را از خداوند متعال خواستارم.