پیام تبریک امام جمعه، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر نیم‌ور

امام جمعه، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر نیم‌ور با صدور پیام مشترکی انتخاب حجت الاسلام دکترعلیرضا سلیمی را به نمایندگی مردم در مجلس شورای اسلامی تبریک گفتند.

متن این پیام بدین شرح است:

برادر گرامی و ارجمند جناب حجت الاسلام دکترعلیرضا سلیمی نماینده محترم مردم شهرستان‌های محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی

با سلام و احترام
دوم اسفند ۹۸ با خلق حماسه حضور مردم فهیم ایران اسلامی بخصوص مردم شریف شهرستان‌های محلات و دلیجان در پای صندوق‌های رأی به روزی ماندگار در تاریخ این سرزمین تبدیل شد. ایرانیان سرافراز و حماسه ساز در این روز با لبیک به ندای مقام عظمای ولایت، حضرت آیت‌الله امام خامنه‌ای(مدظله العالی) و در پاسداشت خون سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی، با حضور پرشور در پای صندوق‌های رأی و انتخاب نمایندگان مجلس شورای اسلامی گامی محکم و استوار در تعیین سرنوشت خود برداشتند.
کسب رای اعتماد و انتخاب جنابعالی برای چهارمین بار بعنوان نماینده مردم شریف شهرستان‌های محلات و دلیجان در سنگر یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را تبریک عرض نموده و امیدواریم با الطاف بیکران الهی در انجام وظایف نمایندگی و خدمت به مردم قهرمان و شهید پرور ایران اسلامی به ویژه مردم شریف شهرستان‌های محلات و دلیجان موفق و پیروز باشید.