مطالبه شورا و شهردار نیم ور جهت تحویل و تکمیل مسکن مهر فاز ۱ و۲

به گزارش روابط عمومی شهرداری نیم‌ور، روز گذشته مورخ ۱۶/۲/۱۳۹۹ جلسه‌ای پیرامون بررسی مسائل و مشکلات شهرستان در حوزه مسکن به ریاست مهندس قمری فرماندار شهرستان محلات با حضور رضا فرح مدیرکل بنیاد مسکن استان، معاونین مدیرکل راه و شهرسازی استان، بخشدار مرکزی، شهردار و عضو شورای اسلامی شهرنیم‌ور و کارشناسان مربوطه در سالن جلسات فرمانداری برگزارشد.
عزیز تقی زاده در تشریح جزئیات و تصمیمات اتخاذی در جلسه مورد اشاره گفت: در این جلسه مشکلات حوزه مسکن مهر شهر نیم‌ور مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد فاز اول مسکن مهر هرچه سریعتر توسط بنیاد مسکن تکمیل و به شهرداری تحویل گردد.
وی ادامه داد: در خصوص مشکلات شهروندان در فاز دوم مسکن مهر نیز، مقرر شد آسفالت معابر توسط راه و شهرسازی و همچنین آماده سازی و جدول گذاری پیاده روها نیز توسط بنیاد مسکن تکمیل و به شهرداری تحویل گردد.
تقی زاده ضمن اعلام آمادگی شهرداری برای اجرای پروژه آسفالت و آماده سازی معابر و پیاده روهای مسکن مهر، در صورت تامین اعتبار از جانب بنیاد مسکن و راه و شهرسازی بیان کرد: شهرداری آمادگی کامل خود را جهت اجرای پروژه های فوق، در صورت تامین اعتبار از جانب بنیاد مسکن و راه و شهرسازی اعلام کرده است.
در این جلسه همچنین در خصوص لغو قرار داد واگذاری ۵۲ قطعه زمین فاز دوم مسکن مهر توسط بنیاد مسکن، تبادل نظر و مقرر شد، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی موضوع را با حضور کارشناسان مربوطه بررسی و نتایج بررسی‌های خود را اعلام نماید.
شهردار نیم‌ور در بخش پایانی با اشاره به واگذاری قطعاتی زمین خارج از محدوده شهر در جنب شهرک امام رضا(ع) باقرآباد خاطر نشان کرد: مقرر شد با پیگیری شهرداری از مسکن و شهر سازی موضوع الحاق این زمین‌ها به محدوده شهر صورت پذیرفته و در صورت الحاق بخش فوق به شهر، شهرداری امکان صدور پروانه ساختمانی برای زمین‌های مذکر و را به لحاظ قانونی پیدا خواهد کرد.